Logo

Değişim 2 Vilları

PROJELER

Değişim 2 Vilları

Gaziantep’e yakışan Yaşam Tarzı

Gaziantep’in gelişen bozdağ mevkiinde yeşiller arasında şimdi yeni bir yaşam başlıyor. Çiçeklere bezenmiş bahçeleri, yürüyüş parkuları, yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, kurban kesim yeri, ve kendine ait otoparkı ile yeni bir yaşam tarzı sizi bekliyor. Şehrin trafiğinden uzak, dört mevsim yaşanacak 80 adet 3+1 10 adet 2+1 dubleks seçkin villa değişim 2’de… Yüksek kalitenin ürünü villalarda tertemiz ve sağlıklı bir çevrede, seçkin komşularla paylaşacağını, bir villa sahibi olma imkanı. Şehrin karmaşasından uzak mutlulukla başlayan, kaliteyle, konforla, kolaylıkla huzurla yaşanan yepyeni bir proje.. 24 Saat özel güvenlikli projede herşey sizin ve ailenizin güvenliği için tasarlandı.

Farklı Yaşam

Değişim 2 Vilları ; Konumu, etkileyici çevre düzeni ve farklı açık hava olanakları ile size benzersiz bir yaşam sunuyor. Yeşille Bütünleşmiş kendinize yeni bir dünya kuracaksınız. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan herşey artık çok yakınınızda… Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan herşey artık çok yakınınızda olduğunu göreceksiniz.

Açık Hava Olanakları

Kahvaltınızı bahçenize taşıyın. Sevdiklerinizle birlikte sıcak yaz günlerinde bahçenizde çayınızı yudumlarken, çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmayarak onlara doğa ile iç içe bir oyun alanı yaratabilirsiniz.

Yeşile Doyacaksınız

Yemyeşil yürüyüş parkurlarında spor yaparak sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için siz de tercihinizi Değişim 2 Villaları’ndan yana kullanarak yeni bir yaşama ‘’Merhaba’’ Deyin.

Kaliteli ve Ekonomik

Değişim 2 Villarında her mekan özenle ve ince detaylar düşünülerek planlandı. Konforlu ve Fonksiyonel olarak tasarlanan mutfak ve vestiyer de projemizin standartlarından. Sizin ve ailenizin yeni yaşam alanı Değişim 2 Villarına ekonomik fiyatlar ile sahip olmak için sizi ofimize kahve içmeye davet ediyoruz.

 • FOTOĞRAFLAR

  Değişim 2 Vilları Değişim 2 Vilları Değişim 2 Vilları
 • ŞARTNAME

  Değişim 2 Vilları
 • Diğer Görseller

  Dış Cephe Görselleri

  Değişim 2 Vilları - Dış Cephe Görselleri Değişim 2 Vilları - Dış Cephe Görselleri

  İç Mekan Görselleri

  Değişim 2 Vilları - İç Mekan Görselleri Değişim 2 Vilları - İç Mekan Görselleri
 • E - KATALOG

  Değişim 2 Vilları
 • PROJE VİDEOSU

  Değişim 2 Vilları
 • SİZİ ARAYALIM

 • Değişim Villaları Satışlarımız Çok Yakında Sizler ile...

 • Yağmur Rezidance Satışlarımız Tamamlanmıştır.

 • Akkent Değişim Sitesi II Satışlarımız Başlamıştır

SOSYAL SORUMLULUK
BASIN ODASI

Tüm Hakları Saklıdır. 2015 Değişim İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.