Logo

AYRICALIKLARIMIZ

AYRICALIKLARIMIZ

Değişim İnşaat'a internet aracılığıyla ulaşarak ön talep formu dolduran ya da soru yöneltenlere 24 saat içinde cevap verilmektedir.

Değişim İnşaat satış ofislerini ziyaret edenler ise, sıcak bir ön karşılamadan sonra derhal satış temsilcilerine yönlendirilmektedirler.

 

Daire satın almaya karar veren herkes; tapu işlemleri, konut kredisi başvuruları vs. hakkında özel olarak hazırlanan kılavuzlarla ayrıntılı olarak bilgilendirilmekte, tüm işlemlerini kolaylıkla tamamlayacak şekilde yönlendirilmektedir.

Müşteri İlişkileri Birimi, tüm bu çalışmaların yanında, müşterilerine doğum günleri, evlilik yıldönümleri gibi özel günler ile mesleki, dini ve resmi bayramlar v.b. gibi önemli günlerde SMS ya da e-kart ile kutlama mesajları göndermektedir.

 

Değişim İnşaat müşterilerinin yararlandıkları bir diğer ayrıcalık ise satışa yeni çıkacak projelerden önceden haberdar olmalarıdır. Yaş, medeni durum, çocuk sayısı, meslek, aylık gelir gibi kriterlerle gruplara ayrılan müşteriler, bu veriler göz önüne alınarak kendilerine en uygun proje hakkında bilgilendirilmektedirler. Onlara aynı zamanda avantajlı satış koşulları sunulmaktadır.

 

Ayrıca satış ofislerinde oluşturulan ortamlar, müşterilere sunulan ikramlar, satış ofisinin düzen ve tertipliliği, satış ekiplerinin konularına olan hakimiyetleri gibi çok sayıda faktör göz önüne alınarak, bağımsız araştırma kuruluşu tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda, Müşteri Memnuniyeti Oranlarının, her satış ofisi için yapılan aylık değerlendirmelerde yine %90’ların üzerine çıktığı gözlemlenmektedir.  • Değişim Villaları Satışlarımız Çok Yakında Sizler ile...

  • Yağmur Rezidance Satışlarımız Tamamlanmıştır.

  • Akkent Değişim Sitesi II Satışlarımız Başlamıştır

SOSYAL SORUMLULUK
BASIN ODASI

Tüm Hakları Saklıdır. 2015 Değişim İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.