Logo

KURUMSAL

KURUMSAL

 1999 Yılında yönetim kurulu başkanımız Mehmet IŞIK tarafından kurulan firmamız kaliteli inşaatçılık mantığıyla yola çıkıp, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur

  Genç,dinamik,araştırmacı yapısıyla  müşterilerine her zaman en iyisini,en kalitelisini ,en ucuza sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan değişim inşaat,bitirmiş olduğu projelerin arkasında durup inşaat sektöründe adeta bir garanti anlayışı geliştirmiştir.

       Değişim inşaat ülkemizde yaşanan  ekonomik krizlere rağmen istikrarını her zaman korumuş  kalite anlayışını hiçdeğiştirmemiştir.değişim inşaat;taahhüt ettiği sürelerden önce projelerini tamamlayıp binlerce müşterisini ev sahibi yapmıştır.

     Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine  bir süreç aşamasında,standartları aşan bir kalite anlayışını benimseyen değişim inşaat,bulunduğu sektörde  kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

     ‘TL’ye güveniyoruz.’sloganıyla müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını sağlayan değişim inşaat yöneticileri,çalışan kadrosuyla tam bir ekip anlayışını ve kurumsal olmayı her zaman ilke edinmiştir.

     Değişim İnşaat ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ulusal sorumluluk olarak benimsemiştir.değişim grup olarak eğitim ve dış ticaret sektörlerinde de başarılarını devam ettirmiş ,çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne,desteğine ve bilgisine inanarak zirveyi temel kabul edip büyümeye devam etmiştir.

 

     Değişim İnşaat Hayallerinizi Gerçekleştiriyor.

     Artık Değişim Zamanı…  • Değişim Villaları Satışlarımız Çok Yakında Sizler ile...

  • Yağmur Rezidance Satışlarımız Tamamlanmıştır.

  • Akkent Değişim Sitesi II Satışlarımız Başlamıştır

SOSYAL SORUMLULUK
BASIN ODASI

Tüm Hakları Saklıdır. 2015 Değişim İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.