Logo

SOSYAL SORUMLULUK

SOSYAL SORUMLULUK

Değişim İnşaat  imza attığı projeleriyle başarılı bir grafik çizmekte, istikrarlı büyüme hedefi doğrultusunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Belirlemiş olduğu hedeflere ulaşmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Değişim İnşaat , bir yandan da toplum için yarattığı değerleri geliştirmek için çalışmaktadır. Değişim İnşaat ’ın sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir.. 

Bu çerçevede; 

Sosyal Sorumluluk Bilinci : Günümüzde yaşam koşullarının geldiği noktada sosyal refahın korunması adına kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir. Çevre, sağlık, eğitim, ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar, toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Çevresel Bilinç:  Değişim İnşaat  , çevre konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Tüm projelerinde çevresel atığa, fiziksel veya kimyasal kirliliğe yol açabilecek tüm unsurları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Projelerinde yer verdiği geniş yeşil alanlar ile daima nefes alan ve aldıran mekanlar yaratma çabasında olan Değişim İnşaat, sağlıklı toplumlar için mutlaka temiz bir çevre gerektiğine inanmaktadır.

Eğitim Bilinci : Sağlıklı bir toplum için eğitimi de olmazsa olmaz olarak gören Değişim İnşaat, bilinçli toplumların iyi eğitimli gençler tarafından oluşturulacağına inanmakta, katkıda bulunduğu okul ve derslik inşaatlarının yanı sıra, bireysel desteklerle de gençlerin iyi eğitim alması için gerekli duyarlılığı göstermektedir.
Kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk çalışmalarını titizlikle sürdüren Değişim İnşaat , bu alandaki faaliyetlerini artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir.
   • Değişim Villaları Satışlarımız Çok Yakında Sizler ile...

  • Yağmur Rezidance Satışlarımız Tamamlanmıştır.

  • Akkent Değişim Sitesi II Satışlarımız Başlamıştır

SOSYAL SORUMLULUK
BASIN ODASI

Tüm Hakları Saklıdır. 2015 Değişim İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.